ФОТОГАЛЕРИЈА: Осминафиналето од Купот на Македонија низ фотографии

Фудбалерите на Кит Го ги завршија настапите во Купот на Македонија оваа сезона со поразот во осминафиналето на гостувањето против Шкупи во Скопје. Избраниците на Емил Грнев сега комплетно се насочуваат кон настапите во Втората лига - Исток...

Галерија