Кит Го и Тиквеш ремизираа на тестот во Кавадарци

Тиквеш и Кит Го ремизираа (1-1) на пријателскиот натпревар кој денеска се одигра на Градскиот стадион во Кавадарци.

Прочитај повеќе

Пребарување

Популарни тагови

Табела

Поз.ЕкипаБ
1Борец43
2Тиквеш Кавадарци29
3Кожув Гевгелија28
4Кит - Го Пехчево26
5Брегалница Штип24
6Плачковица15
7Вардар Неготино10
8Партизан Обршани10
9Детонид Јуниор10
10Саса7

Архива на вести