Дејан Младеновски од Скопје ќе го суди дербито со Тиквеш

Дејан Младеновски од Скопје ќе биде главен делител на правдата на натпреварот меѓу Кит Го и Тиквеш кој утре (7. март) од 14 часот се игра на Градскиот стадион во Пехчево.

Прочитај повеќе

Пребарување

Популарни тагови

Табела

Поз.ЕкипаБ
1Борец43
2Тиквеш Кавадарци29
3Кожув Гевгелија28
4Кит - Го Пехчево26
5Брегалница Штип24
6Плачковица15
7Вардар Неготино10
8Партизан Обршани10
9Детонид Јуниор10
10Саса7

Архива на вести