Кит Го се засили со поранешен офанзивец на Вардар и Пелистер

Повеќе од амбициозниот второлигаш Кит Го од Пехчево максимално сериозно се подготвува и за пролетниот дел од сезоната, и преку дополнително засилување на играчките редови.

Прочитај повеќе

Пребарување

Популарни тагови

Табела

Поз.ЕкипаБ
1Борец43
2Тиквеш Кавадарци29
3Кожув Гевгелија28
4Кит - Го Пехчево26
5Брегалница Штип24
6Плачковица15
7Вардар Неготино10
8Партизан Обршани10
9Детонид Јуниор10
10Саса7

Архива на вести